Çerez Politikası

Okuyacak olduğunuz bu beyan www.sgsgrup.net’in gizlilik politikasını kapsar. www.sgsgrup.net sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız.

 

www.sgsgrup.net sitesi içerisindeki her türlü hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri (Sitedeki materyallere ait ad, açıklayıcı bilgi, görsel, fiyat vb.) önceden bir ihtara gerek duyulmadan; değiştirme, siteyi yeniden organize etme hakkını saklı tutar. İlgili değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı veya siteye giriş ile bu değişiklikler kabul edilmiş sayılır.

 

www.sgsgrup.net, www.sgsgrup.net sitesindeki genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi resim www.sgsgrup.net markası ve diğer markalar, logo, ikon, yazılım, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahi tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi ve lisans sahibidir, yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir materyal önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki cezai sorumluluğu gerektirir. www.sgsgrup.net’in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

 

www.sgsgrup.net, istediği an bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır. Kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini önerir.